CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

Sanal Para Olarak Paykasa

Reklam Mehmet Demirbilek tarafınan (2019-10-13)


Zamansız gelişen durumlar için her an yanınızda olan sanal paranız, sizi her durumda destekler. Ödeme derdi olmaksızın alışverişin anahtarını size sunan sanal harcama kolaylığında, en yakın destekçiniz sahip olduğunuz sistemdir. Sizler internette ki her ortamda alışveriş yapabilmeyi, bahis kuponu doldurabilmeyi, şans oyunlarına katılabilmeyi, kredi kartı olmaksızın bilek alabilmeyi, konsere gitmeyi istiyorsanız; sanal dünyaya hükmedebilmek için bir adet ön ödeme kartı almanız şart. Bu kartı hemen almak şimdi başvurun. Özgün bir uygulama ile tanışmanız için tüm koşullar hazır. Avantajlarla dolu bir bahçede kendinize en güzel fırsatları yaratmanın tam da zamanı. Öylesine farklı ve de özgür hissedebileceğiniz bir sistem ki ön ödeme; cebinizde ki parayı sınırsız bir biçimde kayıtsız şartsız her harcamada kullanama ayrıcalığını size yaratıyor. Paykasa ile yaşamanız mümkün olan bütün ayrıcalıklı durumlara ek olarak bir de size; kalan paranızın değerlendirilmesinde yardım ediliyor. Sistemimiz çok kolay. Yapmanız gereken tek işlem kendi müşteri numaranız sayesinde taleplerinizi belirtmenizdir. belirttiğiniz talepler ise; aynı gün içerisinde paykasa sisteminde sizlere hazırlanıyor. İsterseniz döviz dalgalanmalarından yararlanarak; paykasa bozdurma taleplerinizi yöneltin, isterseniz de limitinizi bir üst seviyeye taşıyın. Bu kolaylıklar içerisinde bir de daha önce yatırdığınız paradan kar edin. İşte bütün sistem bu taleplerden oluşuyor. Paykasa bozdurma her an için sizlere gelir olarak dönen bir sistemin ürünüdür. Şans oyunu oynamak için ihtiyacınız olan şey; yatırım yapmanızdır. Bu yatırımı da yapacağınız hesap, sanal hesap olmalıdır. 

Paranızı Paykasa'ya Yatırın

Paralarınızı alışveriş yapmak için kredi kartında muhafaza etmenize gerek yok. Bugün yaptığınız alışverişi, bir ay sonra faiziyle beraber ödemek zorunda kaldığınız günleri artık unutun. Paykasa fiyatları sizin de göreceğiniz üzere; kredi faizlerinden çok çok düşük bir miktardır. Paykasa fiyatları üzerinden yapacağınız araştırma sonucunda da göreceğiniz üzere; aylık faiz ödemeksizin sanal paranız her alışverişte kullanıma hazır. Kartı alırken vereceğiniz ücret, tam anlamı ile sadece sizin harcamalarınıza ayrılıyor. Komisyon ya da faiz ödemek zorunda değilsiniz. Asla ve de asla gereksiz yere ay sonunda kendi harcamalarınızdan çok daha fazlasını sistem sizden kesmiyor. Özel bir hesap içerisinde bulunan paranız her an kullanıma hazır bir şekilde taleplerinizi bekliyor. İsterseniz sanal paranızı şimdi harcayın, isterseniz de bir yıl boyunca belli aralıklarla harcayabilirsiniz. Güncel bakiyeniz ile her an istediğiniz platformda yer alabilirsiniz. İstediğiniz gün, mesai saati olsun olmasın; paykasa al dediğiniz gün işleminiz hızlıca hazırlanır. 

Paykasa'da İşlem Askısı Yok

Limitiniz ne olursa olsun; istediğiniz işlem bakiyeniz yettiği sürece hemen yapılır. İstediğiniz işlem için sıra beklemeye gerek yok. Hafta sonu işlemin için paykasa al işlemin askıda beklemeden aynı dakikada gerçekleşsin.İşte ön ödemeli uygulamanın kredi kartında farklı olan en büyük özelliği.Sistem asla size bir yaptırım sunmuyor, Siz ne zaman hesabınızdan işlem yapmak isterseniz, güvenlik kodunuz ile beraber o işlemi aktif edebiliyorsunuz. Aktifleştirdiğiniz talebiniz ise; 5-10 dakika içerisinde sistem üzerinden gerçekleştiriliyor. Bunca yükü omuzlarınızdan alan ön ödemeli kart ile yarın daha rahat bir güne merhaba diyebilir, ödemeleriniz için endişelenmezsiniz.