CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

iPhone Ekran Değişimi Servisi

Teknik Servis Ekran Değişimi Servisi Cep Telefonu tamiri tarafınan (2019-09-25)


iPhone Ekran Değişimi firması olarak cep dünyası tüm işlemleri 20 dakika gibi bir zamanda göz önünde sunmaktadır. İşlemlere de 6 ay garanti vermektedir. İşlemlerimizin ardından bir adet ekran koruyucu hediye edilmektedir

Cep telefonu tamirinde uzman bir hizmet veren firmamız tamamı ile şeffaf bir şekilde dizayn edilmiştir. Şeffaflık ilkesiden yola çıkaran kırık ekran değişiim, şişmiş batarya için bataya değişimi, çalışmayan şarj soketleri için de şarj soketi değişimi vb. işlemleri göz önünde yapmaktayız. Bunun sebebi olarakta telefon tamir piyasasında kırılan güveni bir nebze olsun geri kazanmak içindir. 
iPhone Ekran Değişimi Yaptığımız Modeller ise şunlardır.

iPhone 6 ekran değişimi fiyatı 169 TLiPhone 6s ekran değişimi fiyatı 199 TLiPhone 6 plus ekran değişimi fiyatı 189 TLiPhone 6s plus ekran değişimi fiyatı 219 TLiPhone 7 ekran değişimi fiyatı 239 TLiPhone 7 plus ekran değişimi fiyatı 249 TLiPhone 8 ekran değişimi fiyatı 279 TLiPhone 8 Plus ekran değişimi fiyatı 299 TL'dir Daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edip fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Cep Telefonu Tamir Servisi : https://www.acilekrandegisimi.com