CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

Dijital Baskı, Vinil, Branda Dış Mekan Baskılar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

CEO Manager ismail demirbilek tarafınan (2019-08-07)


 

Dijital baskı ve vinil kavramlarını dış mekan baskılarda sık sık kullanıyoruz. Peki dış mekan baskı yaptırırken neler bilmeniz gerekiyor.

PVC esaslı olan branda baskı dijital baskıyla kısa sürede hazırlanıyor. Bu malzemenin kullanım amacı, reklamcılık sektöründe en önemli kısmı soğuk hava şartları, güneş ışınları gibi iklimsel etkilere dayanıklı olması. Tabi fiyat açısından da avantajlar söz konusu. Renkli yol göstergeleri, tente ve çadırlar, kamyon giydirmeler branda baskının en sık tercih edilen kullanım alanları oluyor. Solvent bazlı boyalar kullanıldığı için iklim değişiklikleri karşısında en yüksek mukavemet sağlanıyor. Hiçbir sakıncası bulunmayan bu ürünleri kullanmak için sipariş vererek ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. Vinil baskı olarak da bilinen branda baskı bayraklardan araç giydirmelere kadar her yerde sıkça kullanılır. Folyo baskı ürünler cama yapıştırma ürünler olarak da bilinir. Yapışkanlı folyo baskı ürünleri genellikle iş yerlerin camlarına plazalara, cephe giydirmelerinde tercih edilmektedir.

Vinil Baskı Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Genelde afiş için kullanılan bu baskı tekniğinde ışıklı vinil baskı ve ışıksız vinil baskı  çeşitleri tercih edilebilir. Ayrı parçaların birleştirilerek birbirine eklenebilme özellikleri olduğu için büyük boyutlu işler ve açık alanlarda çok sık tercih edilirler. Vinil baskı yaptıracaksanız, tercih edeceğiz baskı merkezinin yüksek çözünürlükte basım yapabilmesinin mümkün olup olmadığını bilmeniz önemlidir. Yoksa renkleriniz cansız ve kötü görünecek, sanki kartuşu bitmiş yazıcı gibi görünmesi söz konusu olacaktır. Vinil baskının kalitesi ve özelliklerini çok iyi bilmeniz önemlidir. Çünkü aksi halde birçok sorun yaşamanız olasıdır. Dijital baskı fiyat listemiz ve branda baskı fiyatları incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Bizi Arayın!

Dijital baskı ve branda baskı için özel kampanyalarımızı takip ederek indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz kargo avantajıyla Türkiye’nin her yerine gönderim sağlanan ürünlerimiz kalite garantili olarak size iletilmektedir. Ayrıca blog sayfamızdan geldiğinizi söyleyerek çok özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Dijital baskı için doğru adres olan firmamızın referanslarını inceleyerek siparişinize ilham alabilirsiniz.