CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

Dijital Baskı’da Kalite

İsmail YÜKSEL tarafınan (2019-08-05)


Reklamcılık ve matbaa dünyasının en popüler ürünlerinden biri magnet ürünleridir. Günümüzde reklamcılık adına oldukça etkili bir yere sahip olan bu ürünlerin kullanım alanları farklılık göstermektedir. Örneğin gidilen tatil bölgelerinde hediye eşya satan dükkanların neredeyse tamamında o bölgenin adı yazılı olan mıknatıslı magnet ürünleri bulunmaktadır. Bunun dışında evlere yemek servisi yapan restoranların ya da ev içi tesisat ile ilgili hizmet veren işletmelerinde marka ve numarasının bulunduğu magnet ürünler evlerde sıkça kullanılmaktadır. Sizde işletmeniz için tanıtım ve reklam amaçlı bu ürünlerden elinizde bulunmasını istiyorsanız firmamız aracılığı ile magnet baskı siparişi verebilirsiniz. Mıknatıslı olacak şekilde 5x7, 6x9 cm standart ölçülerde ya da istediğiniz ölçülerde magnet baskılar hazırlanıp tarafınıza teslim edilir.

Dijital Baskı

Reklam ve baskı sektörünün ülkemizde son 50 yıllık sürecinde 30 yıllık tecrübesi ile lider konumda bulunan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet ağını genişletmiş ve hizmetlerinde kurumsal çözümleri müşterilerine sunmuştur. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve en kısa sürede sistemine entegre eden firmamız müşterilerimiz için dijital baskı alanında da hizmet vermektedir. Broşürler, el ilanları, branda gibi ürünler üzerine dijital yöntemlerle kullanılan baskı yöntemleri sayesinde firmanızın ihtiyaç duyduğu görsellik, reklam ve tasarım anlayışlarına profesyonel yaklaşım sunuyoruz. Yaptığınız işte en iyi olmak için ihtiyacınız olan baskı işinizi bize iletin biz size tasarlayalım.

Branda Baskı

Açık havalarda reklam amacı ile kullanılan brandalar çeşitli iklim şartlarına karşı dayanıklı olup ağırlığı olmayan ve dayanıklı bir üründür. Dijital yöntemlerin kullanılarak üzerine reklam detaylarının iliştirilmesi işlemine branda baskı denilmektedir. Firmamız, işletmeleriniz için açık havalarda reklam panolarına uygun ölçüde kaliteli malzemeden olmak koşulu ile istediğiniz reklam baskılarını gerçekleştirmektedir. Branda baskıların kullanım alanlarına baktığımız zaman inşaatlarda kullanılan kaplamalarda, billboard panolarda, kültür sanat etkinlik sahnelerinde, emlak işlerinde, dış mekân denilen birçok yerde kullanılmaktadır. Ayrıca branda baskılar ışıklı, ışıksız olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Dijital branda baskının bir diğer biçimi de isteğinize göre şekillendirilebilmesidir. Kaliteli branda baskılarınız için tercih etmeniz gereken adres belli.Yanıtlar

Re: Dijital Baskı’da Kalite

angel pee tarafınan (2019-08-30)

asdsada