CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

Gebze Web Tasarım

Mustafa irmak tarafınan (2020-01-16)


 Gebze Web Tasarım

Size Daha İyi Yardımcı Olmak için Web Sitesi Geliştirme Sorularınızı Değerlendirme. gebze web tasarım olarak, Kocaeli ve Gebze de bütün web ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için çalışıyoruz. Bir site tasarlamak sabır, zaman ve biraz bilgi gerektirir.

SEO ve navigasyon gibi mükemmel düzene ne girdiğini zaten anlamanız durumunda, basit olabilir. Hayallerinizin web sitesini oluşturmanıza yardımcı olabilecek bazı harika püf noktaları ve ipuçları almak için okumaya devam edin! 

Başarılı olacak bir web sitesi tüm tarayıcıları kullanmalıdır. Bu nedenle, tarayıcılarda doğru bir şekilde görüntülendiğinden emin olmak için sayfalarınızı kontrol etmeniz önemlidir. En tanınmış tarayıcılar Internet Firefox, Explorer, Safari ve Google Chrome'u içerir ve her şey sizinle çalışır May Başkalarıyla birlikte çalışmayabilir.

Web sitenizi başlatmadan önce, bu tarayıcıların her birinde gösterildiğini onaylayın.


Müşterilerinizi yanlış yönlendiren kullanıcı arabirimi (UI) denetimleri üretmekten kaçının. Bu denetleyiciler, bağlantı, açılır düğme veya liste gibi etkileşimli bir deneyim üreten widget'ları, bileşenleri ve daha fazlasını içerir. Gerçekten başka bir şeye bağlı değilse, insanların altı çizili bir kelimeyi veya terimi örnekle tıklamanın başka bir sayfaya neden olacağına inandırmak istemezsiniz. onlar daha çok eğimli bir iz bırakırlar ve bir şey olduğunu varsayarlar.


Pop-up'lar kullanmayın. Bir web sitesine gitmek ve büyük reklamlar pusuya almak can sıkıcı. İnsanlar pop-up'ları olan bir web sitesini, hatta web sitelerini bile terk ederler.

Bu reklamların içeriğini kaldırarak müşterilerinizin olduğundan emin olun. Kullandığınız sunucu bu açılır pencereleri zorlarsa yeni bir ana bilgisayar aramayı düşünebilirsiniz.
Bülten yazmayı düşündünüz mü? Müşterilerinizin güncellemelere abone olmaları durumunda tekrar tekrar geri dönmeleri için bir nedenleri olacaktır. Web sitenizin kenar çubuğu, kayıt formunuz için mükemmel bir yerdir ve bundan haberdar olmanız gerekir. kaydoldu. Güzergah hakkında kalın ve bülten gönderin.
Konular ayrılmalıdır. Konuşma konularına odaklandığınızda kendi sayfalarının her birini verin. Bu çeşitli arama motorlarından kolaylık ve ziyaretçi karışıklığını azaltacaktır.


Site trafiğinizin web sitenize kolayca göz atmasına yardımcı olmak için "aradığı şeyler" i bulmanın kolaylaşacağı şekilde tasarlayın. Bilgi bulmayı zahmetsiz hale getiren çok basit bir siteniz olduğunda, trafiğinizi daha uzun süre korursunuz. Onlar sinirli olacak ve onlar için sorunlu yaparsanız terk edeceğiz
Dikkatle web barındırma seçin. Bazı pop-up'larda koymak bazı olsa da bazı ana onlara bağlanmak gerektirir. Her zaman uyuşuk veya yavaş olan biriyle ev sahipliği yapmak istemediğiniz için, işlevlerini çevrimiçi olarak ücretsiz olarak bulunan birçok araçtan birini kullanarak incelemeniz de önerilir.


Web sitenizi tasarlarken, kullanıcıların sayfanızı keşfetmeye çalışırken arama motorlarına girmesini beklediğiniz dört veya üç anahtar kelime geliştirmeye çalışın. Bu anahtar kelimeler, sayfa gövdesi, ad ve açıklama meta etiketi sırasında tekrarlanmalıdır. Bu, kullanıcıların web sitenizi bulmasını kolaylaştırabilir.


Sitenizde tutarlı bir yazı tipi bulunduğundan emin olun. Bazı siteler bunu yapmak için yazı tiplerini değiştirir. Bu, insanlar için prosedürü zor içerik üretir. Pek çok web sitesi, özellikle iş siteleri, Veranda ve Arial gibi temel yazı tiplerinin yanı sıra Times New Roman ile iyi bir şekilde çalışacaktır.
İstemcilerin herhangi bir siteye kolayca göz atabilmeleri çok önemlidir. Gezinme bağlantılarınızın bir sitede konumlandırılması, bir ziyaretçinin web sitenizde ne kadar kalacağını belirlemede önemli bir role sahiptir. İnsanların güzel bir deneyim yaşaması için gezinmesi ve temiz görünüşü basit olmalıdır.


Web sitenizdeki resimleriniz için kullandığınız kayıt türleri ne olursa olsun belge boyutuyla el ele gider. Bu, web sitenizin ne kadar hızlı yüklendiğinde bir rol oynar. Genellikle kendi grafiklerinize GIF veya JPEG ile daha iyi durumdasınız. BMP ve PNG üretim için işlev görebilir, fındık daha büyük boyutlarda dosyalara sahiptir. Kullanıcılarınızın sitenizi alırken en iyi deneyimi yaşamasını sağlamak için, görüntülerinizde disk sürücüsünde daha az yer kaplayan dosya türlerini kullanın.


Html web sitesi geliştirme için gerekli olduğundan, html birçok türde hakkında mümkün olduğunca anlayın. Html hakkında öğrendiğinizde hemen devam edin ve üzerinde çalışmayı düşündüğünüz web sitelerinden bazılarına eklemeniz gereken bilgilerle dolu birkaç sayfa yapın.
Harika bir alan adı seçmek web tasarımının önemli bir parçasıdır. Tarayıcıya bir adres yazarsanız, ünlü ad olan www alt etki alanını kullanır mısınız? Birçok kişi bu olmadan konuşmayı yazmaktan hoşlanır, bu da ikisini kabul edebilmek için web sitenizi tasarlamanız gerektiği anlamına gelir.


Web Sitesi Geliştirme Web tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için çeşitli web sitelerini ve forumları düzenli olarak incelemeniz gerekir. En iyi araçları almak ve araştırmanıza başlamak için Google Kısayolları sık sık kullanın.

Web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda, bölgeyi tanıdıkça birçok kısayol vardır, hemen hemen her şeyi yapmak için hızlı yöntemler bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Hızlı değişiklikler yapmanıza yardımcı olan HTML kodlarını bile bulabilirsiniz.

Web tasarım trendleri hakkında güncel kalmak için bir düzen bülteni almak için kaydolun. Fikirlerinizi kaybetmeniz durumunda, bültenler aracılığıyla ilham bulabileceksiniz. Profesyoneller ve çaylaklar için, bültenler işe yarar.


İnternet tasarımında etkili olmak istiyorsanız, birçok farklı kaynaktan neler yapabileceğinizi öğrenmeniz gerekir. Prosedürle ilgili olanla ilgili bir şey anlamak için bunu yapın.


Artık bu kılavuzdaki ipuçlarını okuduğunuza göre, rakiplerinizin rakiplerine rakip olacak bir site tasarlama ve tasarlama yeteneğine sahip olmanız gerekir. Ziyaretçilerinizi yükseltmek, yeni içerik eklemek ve web sayfanızı nişinizin yüzeyine yükseltmek için yeni taktikleri nasıl keşfedeceğinizi öğrenmeye devam edin!