CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

Adrasan Durusu Teknesi

İsmail YÜKSEL tarafınan (2019-09-16)


Antalya Adrasan’da denizin en güzel halde olduğu koyları gezmek isteyenlere çok uygun fiyatlarla Koray kaptan tarafından Durusu Teknesi ile hizmet veriliyor. İki farklı rota üzerinden tekne turuna çıkma olanağınız bulunuyor. İstikamet seçiminizi Suluada, Ceneviz Koyu rotası için yapabileceğiniz gibi, Korsan Koyu için bir rota belirlenmesini de talep edebilirsiniz. Gün boyunca yemekli bir şekilde tur teknesi bünyesinde eğlenecek ve huzurlu bir tatil geçirebileceksiniz. Adrasan tekne turu hem yerli hem de yabancı turistler tarafından yıl boyunca yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Adrasan Tekne Turu

Aşırı yüksek ses olmadığı için, müzik nedeniyle hiçbir şekilde tur teknesinde rahatsız olmayacağınız ve gün boyunca memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz. Koray Kaptan, eşi ve miço tarafından güler yüzlü tur faaliyetleri uzun yıllardır devam ediyor. Özel olarak her gezi öncesinde detaylı bakım yapılıyor olması nedeniyle, teknik problemlerle karşılaşılması ve rotanın değiştirilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Adrasan’da en güzel koyları gezmek için en uygun ücretleri belirleyen Durusu Teknesi kaptanı Koray kaptan ile iletişime geçebilirsiniz.

Yemekli Adrasan Tekne Turu

Koray kaptan tarafından gerçekleştirilecek olan tur için tekne kapasitesine göre rezervasyon yapılması mümkün oluyor. Yılın her döneminde iletişime geçebileceğiniz, Antalya’nın en güzel koylarını gezmenizi sağlayacak olan tecrübeli kaptan tarafından gün boyunca seyahatinizi gerçekleştirebileceksiniz. Günlük yemekler, taze meyveler, leziz ana yemekle birlikte tüm yolcuların memnuniyetinin sağlanması için hizmet verilmeye devam ediliyor. Koray kaptanın telefon numarası aracılığıyla, Adrasan tekne turu için rota ve diğer tur detaylarını öğrenebilirsiniz.

Koray Kaptan Tur İletişim Bilgileri

Hem pek çok farklı milletten insanın bu bölgeleri gezmesi sağlanıyor hem de uygun ücret nedeniyle en çok tercih edilen tur teknelerinin başında Koray kaptanın teknesi yer alıyor. Bu nedenle rezervasyon yaptırmak için 0 506 528 80 99 telefon numarası üzerinden iletişime geçebilir, müsait olunan her dönem için uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Tekne turuna çıkmak isteyenler tarafından tek kişilik veya kapasiteye bağlı olarak toplu Adrasan tekne turu rezervasyonu yaptırılması mümkün oluyor