CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

Antalya Yolcu Kafilesi Transferi

İsmail YÜKSEL tarafınan (2019-08-02)


 Taxi Antalya Side bünyesinde istediğiniz her zaman için direkt olarak yolcu kafilesi için bir veya birkaç farklı araç talebinde bulunmanız için uygundur. Türkiye’de özellikle de Türk Lirası, Dolar ve Euro para birimleriyle ödeme taleplerinin oluşturulabilmesi, yolcu kafileleri veya aileler için bir hizmet başvurusu yapılması mümkün olacaktır.

Havalimanına Taksiyle Yolcu Transferi

Mağduriyet oluşmayacağı gibi, istediğiniz her zaman için hem otelden hava limanına gitmek amacıyla hem de hava limanından otele gitmek için taleplerinizi belirleme fırsatına sahip olacaksınız. Hava limanına ineceğiniz ve geldiğiniz saat için bir takvim belirlemeniz halinde direkt olarak sisteme uygun şekilde araç iç hatlar terminal girişinde sizi bekliyor olacaktır.

Otele Özel Taksiyle Yolcu Transferi

Yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet talep edebileceğiniz,1 veya 45 yolcu arasında değişecek sayılardaki başvurularla gerekli işlemleri gerçekleştirebileceğiniz bir çalışma durumu söz konusudur. Bu sayede istediğiniz her zaman için başvuruda bulunabilir, çok düşük fiyatlarla otelden havalimanına veya hava limanından otele gitmek üzere bir yolcu transferi girişiminde bulunabilirsiniz.

Ekstra ücretler ödemenize neden olabilecek bir durum söz konusu olmadığı için istediğiniz her zaman hem uygun fiyat politikasından faydalanabilir hem de çok daha güvenli ve hızlıca taksiyle ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Transfer Antalya belek yerli bir kuruluş olmasının yanı sıra tüm müşterilere güvenli ve faturalı hizmet verildiği için her zaman için hakların sorgulanması mümkün oluyor