CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

Canlı TV izle

Anonim Kullanıcı (2019-06-10)


Türkiye'nin en geniş canlı televizyon platformunda birbirinden kaliteli kanallar canlı tv isimli internet sayfasında bir araya gelmiştir. Siteye giriş yaparak, kategoriler halinde paylaşılmış olan popüler televizyon kanallarını ücretsiz olarak izleme fırsatı elde edebilirsiniz.

Siz de canlı tv izle linkine tıklayarak kesintisiz televizyon seyredebilirsiniz.Site üzerinden ister haber, ister spor, ister çizgi film, ister ulusal kanal isterseniz de müzik kanallarını canlı olarak izleme şansını bedava yakalayın.

Canlitv.center isimli internet sayfasının en beğenilen kanalları; Show TV, TRT 1, Kanal D, Star TV, Fox Tv, A Haber, Halk TV, TRT Spor ve A Spor kanallarıdır.Dünya genelince takip edilen yabancı içerikli haber kanallarını da canlitv.center farkıyla izlemeniz mümkün olabilmektedir.

Sitede yerini alan tv kanalları, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesine sahiptir. Televizyon kanallarına tıkladığınızda oynatıcı bölümünde görebileceğiniz gibi 1080p veya 720p kalitede seçenekler sizleri karşılamaktadır.Canlitv.center web sitesi sayesinde gününüz daha eğlenceli ve harika zamanlar geçirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak veya bir program kurmadan tv izlemek artık çok kolay yaşanmaktadır.İzleyicileri için yüksek çözünürlük sunan televizyon siteleri zamanla artmaktadır.Bu süre içerisinde televizyon ve radyo adına birçok yenilik gelmiştir.Artık televizyon bizim için eğlence ve bilgi kaynağından çok fazlasıdır.

Günümüz internetinde birçok çeşit televizyon izleme adresleri bulunmaktadır.Yerel kanallar internet üzerinden oldukça çok takip edilen ve bırakamadığımız yayınlar haline gelmiştir.Bu kanalların dışında ulusal, haber, radyo, spor gibi kategorilerde de yayınlar ücretsiz bulunmaktadır.Ulusal yani genel kanallar içerisinde yüksek çözünürlüklü televizyon kanalları da günümüz de sıklıkla yer almaktadır.

Bunun nedeni internet televizyonculuğunda canlı yayın prensibi hızla gelişmesidir.Televizyon bizi en ileri noktalara kadar getirmek için ücretsiz olarak sunulan en büyük icatların başlarında gelmektedir.


En çok seyirci çeken kanallardan biri de ATV dir. ATV Türkiye de dizi kanalı olarak bilinen 1993 senesinde kurulan bir kanaldır. ATV de çok sayıda dizi, film ve programlar  çıkmaktadır.

ATV nin haftanın her  yedi gününde çıkan dizileri vardır. ATV de çıkan dizilerden bazıları şöyledir: Kaçak, Bugünün Saraylısı, Diğer Yarım, Kara Para Aşk, Karadayı ve Kurtlar Vadisi Pusu dur. ATV de çıkan programlardan bazıları ise şöyledir: ATV Ana Haber, Dizi TV, Dur Durabilirsen, Hafta Sonu ATV Haber, Kahvaltı Haberleri, Kızlar Ve Anneleri, Kim Milyoner Olmak İster, Müge Anlı İle Tatlı Sert, Nihat Hatipoğlu İle Dosta Doğru, Nihat Hatipoğlu İle Kuran Ve Sünnet, Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor ve Zahide İle Yetiş Hayata dır. ATV Canlı İzle online olarak kesintisiz ve HD olarak canlı yayın olarak izleyebileceğiniz bir sayfadır.  ATV nin de yayın akışı baya fazladır. Hafta içleri ve hafta sonları her saatte dizi ve programlar çıkmaktadır. Ayrıca ATV dizilerini ekranlardan kaçırdığınız zaman ATV Canlı İzle den rahatça ve kolaylıkla seyredebilirsiniz. Canlı tv ile tv izle sayesinde insanlara rahatlık sağlamaktadır.

ATV Canlı İzle de her dizi ve program bulunmaktadır. Her dizinin her bölümü bu sitede bulunmaktadır ve sizler de izleyemediğiniz ve kaçırdığınız dizi ve programları burdan büyük bir kolaylık ile izleyebilirsiniz.  Bunun için sitemize gelin, Atv izle butonuna tıklayın.

 

Radyoyu bulan kişi radyonun dünyada ki en büyük icat olduğunu söylemişti ama ne yazık ki bu çok uzun sürmedi ve bir süre sonra televizyon ortaya çıktı. İlk başta devlet ve askeriye amaçlı kullanılsa da insanlar bireysel kullanımlara yöneldi ve günümüzün vazgeçilmez aletlerinden biri oldu. Şimdi nereden baksanız her evde bir televizyon var. Televizyona olan rehabet bu kadar çok olunca televizyonlarda git gide gelişiyor. Kastettiğim televizyonların gelişmesi değil televizyonlara bağlı şeylerin gelişmesi, kanallar gibi. Türkiye’de de en çok izlenen kanallardan biri Show Tv. Kuşkusuz.

 

Televizyonlara, teknolojiye ve internete bağlı olarak bazı terimler türedi. Bunlar canlı tv, hd tv izle gibi terimler. Eğer internetten izleyecekseniz yayının canlı olması lazım. Yani geriden gelmemeli. Televizyondan ve internetten izleyecekseniz yayın hd olmalı. Yani görüntü kalitesi yüksek olmalı ki, yazıları vb. şeyleri anlayabilesiniz. İnternetten show tv izlemek kolaydır. Önemli olan canlı tv izlemektir. Zira bunu sağlayan çok az site bulunmaktadır. Birçok site tv yayınlar ama yayın birkaç dakika geriden gelir. Buda hoş bir şey değildir. Bu yüzden bizim ki gibi kaliteli sitelerden izlemenizi öneririz. Sitemiz üzerinden izleyeceğiniz her kanal hem canlıdır hemde hddir. Bu biraz sizin internet hızınız ile alakalıdır. Eğer hızınız yüksek ise yayın daha kalitelidir.

Sonuç olarak sizlerde televizyonunuz olmadığı zaman yada çeşitli sebeplerden ötürü televizyondan, tv kanallarını izleyemediğiniz zaman sitemizi ziyaret edebilir ve buradan başta Show Tv olmak üzere birçok kanalı izleyebilirsiniz.