CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

Xtrasize

MR Xtrasize Xtrasize Funciona tarafınan (2018-10-19)


İktidarsızlığın ereksiyon elde edilememesi ya da cinsel ilişki sırasında sürdürülememesi olduğunu biliyor olabilirsiniz, ancak bugün erkek iktidarsızlık şifadır ve ilaçların ve ameliyatların müdahalesi her zaman gerekli değildir.

Yalnızlığın bu hastalığın ana sebebi olmadığı gerçeğine şaşırabilirsiniz.

Ve eğer doğal ürünlere hayran olan ve reçeteyi sevmeyen bir adamsanız, herhangi bir ilaç kullanmadan iktidarsızlıkla savaşmanın mümkün olduğunu bilmek zamanıdır.

Bu fikri beğendin mi? Bu yüzden bu metni okumaya devam edin ve ipuçlarına hayran kalın.
Erkek İktidarsızlığı Hakkında Bilmeniz Gerekenler?

İktidarsızlığı, her şeyin gerektiği gibi çalışmadığı bir “uyarı” olarak düşünün, sonuçta bu durum daha ciddi bir hastalığın belirtisi olabilir.

Cinsel iktidarsızlıktan muzdarip olası bir kalp hastalığına işaret eden kırmızı bir bayrak olabilir çünkü kan damarları uyarılma sırasında kanı penise taşımaktan sorumludur.

Bu süreç, kanı kalbe pompalayan damarlar ve kan damarlarının başarısızlığı ile karşılaştırılabilir ve dilatasyonun kaybı iktidarsızlığın ortak etkisidir.
Erkek İktidarsızlığı bir tedaviye sahiptir ve çoğu durumda ilaca bile ihtiyaç duymaz.

Ekip, 800'ü aşkın Avustralyalı erkeğin ve bir tanesi Cinsel Tıp Dergisi'nde yayınlanan bir çalışmada, sadece iktidarsızlık için risk faktörleriyle mücadele etmenin, erkeklerin iktidarsızlıklarını ilaç kullanımı ile tedavi etmekten çok daha etkili olduğunu bulmuştur.

Leia mais em Xtrasize Oficial