CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

Tekcan Avukat Bürosu

İsmail YÜKSEL tarafınan (2019-08-10)


 

Miras davaları için miras avukatı ve boşanma davaları için de çekişmeli veya anlaşmalı boşanma davalarına yönelik başvurularınızı Tekcan Hukuk Bürosu ile görüşerek yapabilirsiniz. Her bir davanın düşük masraflarla lehinize sonuçlanması amacıyla incelemelerinin yapılıyor olmasının yanı sıra, direkt olarak her detay kısa sürede ortaya çıkarılacaktır. Kanun doğrultusunda haklarınızın savunulabilmesi amacıyla pek çok işlemin gerçekleştirilmesi, hızlıca sonuca ulaşılması için girişimlerde bulunulur.

Melda Merve Tekcan Bakırköy’de İstanbul geneline hizmet vermeye devam eden başarılı avukatlardan bir tanesidir. Tekcan Hukuk Bürosu ise doğrudan +90 532 211 57 25 numaralı telefonla hafta içerisinde ve Cumartesi günü için bilgi alınabilir olması sağlanıyor.

İş Hukuku Avukatları

İş hukuku avukatı Melda Mert Tekcan ile yapılacak görüşmelerde mobil cihazlardan veya bilgisayardan web sitesine giriş yapılması, güncel bilgilere ulaşılması sağlanıyor. İletişim formunu internet sitesinde doldurabilir, e- posta adresiyle mail göndererek davanızla ilgili bilgilere erişebilirsiniz.

İş Hukuku Avukatları

Melda Merve Tekcan, Tekcan Hukuk Bürosu bünyesinde boşanma davalarının dışında aile hukuku davaları için de hizmet veriyor. Özellikle de müvekkili olmasını istediği kişilere hiçbir mağduriyet oluşmaksızın kanuna uygun şekilde lehine sonuç alınabilecek bilgilerle çeşitli fırsatları sunabiliyor. +90 532 211 57 25 numaralı telefondan danışmanlarıyla görüşerek özellikle de hızlıca bilgi edinebilir ve dananın lehinize sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

Şirket avukatı ile görüşülmesi ve firmanın belirlediği hizmet politikasından faydalanılması için özellikle Melda Merve Tekcan’ın büroda yüz yüze görüşme talebine karşılık verilmesi gerekiyor. Pazartesi günüyle Cuma günü arasında randevu alınacak olması durumunda saat 09:00 ile 18:30 arasında görüşmelere izin veriliyor. Bunun yanı sıra Cumartesi gününde de 09:00 ile 16:30 saatleri arasında yapılacak olan randevu taleplerinde duruma göre istenen sonuca ulaşılabiliyor.