CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

Beşiktaş Haberleri

İsmail YÜKSEL tarafınan (2019-08-10)


 

Türkiye’de Süper Lig ve üç farklı organizasyon bünyesinde yer almaya devam eden Beşiktaş Futbol A Takımı ve diğer tüm sporlar, branşların alt ligleri ve oyuncu yetiştirme süreçleri önemlidir. Bu alanlarda her türlü güncel haberin paylaşılabilir nitelikte olması, kulübe başarı kazandıran tüm camiaların detaylı bir şekilde incelenebilmesi amacıyla özel web siteleri kuruluyor.

Resmi sitelerden tamamen farklı bir hizmet süreçlerine sahip olmalarının yanı sıra, başta siyah beyazlılar olmak üzere binlerce kişinin anlık bilgi edinme fırsatına sahip olması sağlanıyor. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan onlybesiktas web sitesini aratabilir ve sitenin bünyesinde yer alacak tüm haberler hakkında verilere ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Futbol Haberleri

BJK haberleri ile binlerce kişinin çok özel açıklamalara ulaşabileceği, tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet alabileceği web sitesi oluşturulmuştur. Türkiye Süper Ligi, Avrupa turnuvaları ve Ziraat Türkiye Kupası için her bir kulvara yönelik özel haber, maçlardan önce ve sonra yayınlanacaktır. Maçların oynanmasıyla birlikte hem takımın durumu analiz edilecek hem de maçın genel değerlendirmesi yapılacaktır. Ardından karşılaşmanın sonucuna göre teknik heyetle birlikte yöneticiler tarafından yapılan açıklamalar da her biri haber niteliğinde olduğu için paylaşılacaktır.

Sadece Beşiktaş sitesi olduğu için, bu alanda farklı takımların genel özelliklerinin veya puan durumlarının, oyuncu yapılarının paylaşılması gibi bir durum söz konusu değildir. İstediğiniz her zaman için web sitesine ulaşabilir ve çok sayıda kategoride detayları öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu işlemler için de hiçbir zaman ödeme yapmanız yönünde bir talep oluşmayacaktır.

Beşiktaş Yeni Haberleri

Beşiktaş futbol takımlarının kadın ve erkek turnuvaları için alınan sonuçlara göre haberlere ulaşılabileceği gibi, hentbol ve voleybol branşlarına ek olarak basketbolda da haberler bulunuyor. Beşiktaş haberleri sadece ve sadece futbolla ilgili olmaması nedeniyle camianın geneli ilgi gösteriyor.