CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

İsim Hakkı Sorgulama

İsmail YÜKSEL tarafınan (2019-09-06)


Marka yaratmak belki de günümüzün en zor kavramlarından biridir. Mevcut işletmeniz veya yeni bir projeniz için yeni bir isim arayışı, tüm hazırlık aşamalarından daha uzun bir süreç almaktadır. İsim, markanızın ilerleyen dönemlerinde akılda kalıcı olması ve diğer unsurları ile büyük önem arz eder iken isim hakkı sorgulama yaparak en doğru marka adına kısa süre içerisinde kavuşabilir ve marka tescili yapabilirsiniz.

 

İsim Hakkı Sorgulama Nedir?

 

http://www.isimhakkisorgulama.com/ üzerinden ücretsiz bir şekilde bulduğunuz marka isimlerinin mevcutta kullanılıp kullanılmadığına göz atabilir ve marka başvurusunu profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

İsim hakkı sorgulama işlemi ile birlikte gerçekleştirilecek olan marka başvurusu sayesinde artık işletmeniz ve ürünleriniz tescillenecek ve güvence altına alınacaktır. Uzman ekip tarafından tüm araştırmalar yapılarak sizlere bilgi aktarılmakta ve tüm aşamalarda destek verilmektedir.

 

İsim tescili ile birlikte hizmet veya ürünleriniz için uygun olan isim 10 yıl boyunca tescillenecek ve uluslararası koruma altında olacaktır. Bu da markanızın sunmakta oldukları ürünler ve hizmetler için son derece önem arz eden bir konudur.