CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

Vodafone Bedava İnternet

İsmail YÜKSEL tarafınan (2019-09-06)


Vodafone kullanıcıları bedava internet kampanyaları ile birlikte sınırsız sörfe devam ediyorlar. Vodafone bedava internet fırsatları 2019 yılında da devam ediyor ve operatör kullanıcılarından alınan yorumlar da fazlasıyla olumlu…

İnternet erişiminizin kısıtlanmasını istemiyor ve gönül rahatlığı ile sörf yapmak istiyorsanız eğer sizler de bu fırsatları yakından takip edebilir ve en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Vodafone, geçmiş yıllarda olduğu gibi yeni dönemde de bu tür kampanyalara hız kesmeden devam ediyor ve bu sayede müşteri memnuniyetini de arttırdığını düşünüyoruz. Az sonra sizleri yönlendireceğimiz platform sayesinde tüm kampanyalara detaylı bir şekilde göz atabilecek ve yardım alabileceksiniz.

E-Fatura Hediye İnternet

Faturalarınızın kağıda basılmasını engelleyebilir ve hatta bununla birlikte sizler de Vodafone bedava internet kampanyasından en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. E-faturaya geçiş yaptığınız takdirde 15 gün boyunca faydalanabileceğiniz 1 Gb internet hediyeniz de otomatik olarak hattınıza yükleniyor. Bu sayede doğaya da katkıda bulunmuş oluyorsunuz ve kağıt israfının da önüne geçebilirsiniz. Bedava internet hakkınız 15 gün boyunca devam ediyor ve sizlere verilen GB hakkını bu süre zarfında bitirmeniz gerekiyor. Buna benzer çok sayıda kampanya mevcut ve ilgili siteye erişim sağladığınızda diğer detayları da daha net bir şekilde öğrenebilecek ve bilgi alabileceksiniz.

Vodafone, Kazandırmaya Devam Ediyor

Vodafone bedava internet avantajları ile birlikte internet paketiniz bitse bile sizler de hiçbir ücret ödemeden sörf yapabiliyorsunuz. Her dönem bu tür kampanyalara imza atıyorlar ve az önce de dile getirdiğimiz gibi aldıkları geri dönüşler gayet olumlu. Yenilikçi yüzü ile fark yaratan bir operatörden bahsediyoruz ve henüz bir operatör tercihi yapmadıysanız sizler de Vodafone ile tanışabilirsiniz.

Vodafone bedava internet detaylarına sizleri yönlendireceğimiz site aracılığı ile göz atabilir ve hatta kampanyalara nasıl katılım sağlayacağınızı da kolayca öğrenebilirsiniz. Çok fazla fırsat var ve bu sayfa sayesinde güncel kampanyaları da yakından takip etme şansı elde ediyor ve sizler de daha fazla internet kazanıyorsunuz. Sörf yapmak artık daha keyifli ve bunun için ücret ödemeniz de gerekmiyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız;

https://www.teknocard.com/vodafone-bedava-internet-kazanma-rehberi/