CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

İsmail YÜKSEL tarafınan (2019-09-05)


Telekominasyon firmaları sürekli olarak müşterilerini memnun etmek için promosyon vererek gönüllerini alıyor. Bu kapsamda Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yer almakta olan Vodafone’de sürekli olarak sektöre uygun hediyeler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı telefonların hemen hemen herkesin olması ile birlikte internet en büyük ihtiyaç olur iken Vodafone bedava internet kampanyaları düzenleyerek müşterilerini sevindiriyor.

 

2019 Vodafone Bedava İnternet

 

2019 yılında Vodafone tarafından verilen bedava internetlerin hemen hemen hepsi çeşitli uygulamalar ile kazanılıyor. Vodafone’un kendine ait uygulamaları ve anlaşmalı uygulamalarını kullanarak sizde sürekli olarak bedava internet kazanarak rahatça sanal dünyada zaman geçirebilirsiniz.

 

Vodafone bedava internet seçenekleri ile ilgili bilgi aktaran https://bilgitoplulugu.org/ adresinde ilk sırada ise Vodafone Yanımda uygulamasının bol bol internet verdiği görülüyor. Vodafone’un kendine ait bir uygulaması olan Yanımda kullanıcılarıan hemen hemen her aşamada bedava internet veriyor.

 

Vodafone müşterilerinin hat üzerindeki tüm işlemlerini takip etmelerini sağlayan ve büyük kolaylık sağlayan bu uygulama aynı zamanda bedava internet kapısını da açıyor.

 

Vodafone tarafından sunulan diğer bedava internet paketleri için hemen Bilgi Topluluğu sayfasını ziyaret ederek detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.