CBÜ Bed Eğt Spor Bil Dergisi

Okuyucu Yorumları

Futbol Banko Kuponları

İsmail YÜKSEL tarafınan (2019-08-07)


Futbol müsabakaları için ligler boyunca Salı ve Cuma günleri için düzenli olarak binlerce karşılaşmanın hem oranları hem de saatleri yayınlanıyor. Hangi karşılaşmanın nasıl bir yapıya sahip olduğunu öğrenmek amacıyla Tahminx sitesinden yardım alabilir, bahislerinizi yapmak için özellikle de banko kuponları değerlendirebilirsiniz. Uzmanlar bir müsabakayla ilgili tahminlerde bulunurken, form durumlarına ve direkt olarak takımların oyuncu performanslarına dikkat ediyorlar.

Real Madrid gibi bir takımdan özellikle de Ronaldo’nun ayrılmış olması, bir süreliğine takımdaki favori gösterilme sürecinde verilen favori olmadan kaynaklanan düşük oranların değişmesine yol açmıştır. Futbolda banko kupon oluşturulabilmesi için tüm veriler incelenerek, takımların performanslarının hangisi tarafından daha iyi olacağının öngörülmesi sağlanıyor.

Futbolda Yüksek Oranlı Banko Kuponlar

Futbol için Almanya Bundesliga, İngiltere Premier Lig, Türkiye Süper Ligi, Hollanda Eridivisie, İspanya La Liga gibi farklı liglere yönelebilirsiniz. Ayrıca Macaristan, Sırbistan gibi farklı ülkelere özel banko kupon türlerinden de faydalanabiliyorsunuz. Maliyete neden olabilecek bir durum olmadığı gibi, özellikle futbolda banko kupon hazırlanırken herhangi bir ödeme yapılmasına da ihtiyaç duyulmuyor.

Banko kuponlarla birlikte 5, 10 gibi farklı toplam oranlara ulaşabilir ve kazanacağınız tutarın doğrudan kuponun değeriyle birlikte değişmesini sağlayabilirsiniz. Futbolda çok yüksek oranlara ilk yarı ve maç sonucu tahminlerini 2/1 veya tam tersi şekilde yapmanız durumunda ulaşabiliyorsunuz. Banko tahminler ise bu tarz sürpriz tahminlerle aynı kuponda yer almamalıdır.